Magic school ^^
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Magic school ^^

Magic School For You :3
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Aurorąą.

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Aurora
Pirmakursis
Aurora


Pranešimų skaičius : 117
Taškai : 128
Reputacija : 1
Registracijos data : 2009-08-16
Galia : Uždega arba užgesina ugnį

Aurorąą. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Aurorąą.   Aurorąą. I_icon_minitimeAntr. 08 18, 2009 9:05 am

So.Sveiki visi maži ir dideli. chibi akytės
Mano vardas Vika,o tiksliau mano siaubingo vardo trumpinys.Aš tiesiog nekenčiu,kai mane vadina pilnu vardu. Aurorąą. 931296
Gimiau Vilniuj ir iki šiol ten gyvenu.Tarp kitko man 14metų ir esu šaulys.Mano gimtadienis yra 12.13 (Yap žinau,aš velnias Piktas ) ir labi jo laukiu,nes 14 man atrodo mažas skaičius. Aurorąą. 323209
So on, dabar būsiu devintokė ir mokysiuos Vilniaus Žirmūnų gimnazijoj.Žinoma,tuo esu patenkinta.Galvoju apie savo ateitį labai rimtai,nors labiau krypstų į muziką,vaidybą bei žurnalistiką. Aurorąą. 509645
Mėgstu fotografiją.Ypač Macro .Man labai gražu,kai išryškinama kokia nors detalė,kurios net plika akim taip gerai nepamatysi.Dievinu anglų kalbą ir noriu išvažiuoti į Londoną studijuoti. Labai mėgstu muziką.Nes muzika nuneša kažkur vapše į kitą pasaulį.Mano iPod'e galima atrasti:
Placebo
MCR
FOB
Green Day
Linkin Park
Avril Lavigne
Foje
P!ATD

Aišku,kas šiais laikais nemėgsta PC.Šiaip,mėgsu pabūti tarp žmonių.Mėgstu su kuom nors pakalbėti. Aurorąą. 467776
Nekenčiu apsimetėlių,melagių (tėvams meluoti galima), matematikos ir šiaip užknisančių dalykų.Ypač marozų ir bomžų,man jie nepatinka. Aurorąą. 429923
So, charakteris..Viskas dažnai priklauso nuo to kaip išsimiegu ir šiaip nuo nuotaikos.Dažniausiai būnu linksma,kalbi ir belenkokia,o kai būna tos dienos,kai ne ta koja išlipi iš lovos, tai apsnūdusi, pikta ir be nuotaikos.Nebijau vienatvės.Kartais ji mane net vilioja labiau nei draugai.Kartais gera pailsėti.Šiaip prie daug žmonių būnu labai drovi ir tyli.Bet kai įsidrąsinu,tai siaučiu. Aurorąą. 873243
Tai vat.Iš išvaizdos,tai niekuom neišsiskiriu iš aplinkos. Ir niekada nemanau,kad atrodau gražiai,so ,I guess thats it.Jei kas dar neaišku,lauksiu klausimų :}} Aurorąą. 738956
Atgal į viršų Go down
Kende
Let's start a riot 1-kursė
Kende


Pranešimų skaičius : 582
Taškai : 603
Reputacija : 1
Registracijos data : 2009-08-17
Galia : Manipuliuoju ugnimi

Aurorąą. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aurorąą.   Aurorąą. I_icon_minitimeAntr. 08 18, 2009 3:05 pm

Labai malonu susipažinti,Vika.
So nuotraukyte taip pat butų neprošalį:)
Atgal į viršų Go down
Olivia Rouz
Antrakursis
Olivia Rouz


Pranešimų skaičius : 260
Taškai : 280
Reputacija : 0
Registracijos data : 2009-08-16
Amžius : 30
Miestas : Palanga <3
Galia : Visiškas Vandens Valdymas

Aurorąą. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aurorąą.   Aurorąą. I_icon_minitimeŠt. 08 22, 2009 5:23 am

pas šita tai niekad smailu netruksta!! ; DDD Nuostabus žmogeliukas chibi akytės
Atgal į viršų Go down
Aurora
Pirmakursis
Aurora


Pranešimų skaičius : 117
Taškai : 128
Reputacija : 1
Registracijos data : 2009-08-16
Galia : Uždega arba užgesina ugnį

Aurorąą. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aurorąą.   Aurorąą. I_icon_minitimeTr. 09 02, 2009 8:33 pm

Aii, norit nuotraukos. Nū gerai, vieną mestelsiu ; D

Spoiler:
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Aurorąą. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aurorąą.   Aurorąą. I_icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Aurorąą.
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Magic school ^^ :: Diskusijos :: Aprašymai-
Pereiti į: