Magic school ^^
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Magic school ^^

Magic School For You :3
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Olivia - Dovilė ; D

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Olivia Rouz
Antrakursis
Olivia Rouz


Pranešimų skaičius : 260
Taškai : 280
Reputacija : 0
Registracijos data : 2009-08-16
Amžius : 30
Miestas : Palanga <3
Galia : Visiškas Vandens Valdymas

Olivia - Dovilė ; D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Olivia - Dovilė ; D   Olivia - Dovilė ; D I_icon_minitimePir. 08 17, 2009 7:49 pm

Taip taip čia ta pati aš Dovilė ; DD susižavėjęs

Kagi..gyvenu Pajurio pusėje...Lankysiu jau dešimta klase nors man tik penkiolika metukų ; DDD Vyyy!! Labai jauna baigsiu mokykla ; DDD ;P chibi akytės
Gimiau 1994-03-19 esu žuvytė ;p Gimiau šuns metais todėl mėgstu kandžiotis XDD
Uūgis mano....hm..sakyt? nesakyt? sakyt nesakyt?? aij, nežinosit jums bus sveikiau ; DDD
Mokykloje esu beeegalo aktyvus žmogelis, todėl padėkos raštų už aktyvuma man netruksta ; DD Baigiau meno mokykla vat šiemet, kur grojau akordeonu ir dainavau ; DDD Groju viskuom išskyrus pučiamuosius ir smuika ; D Bet ir ta jau nusipirkau ;p Mokykloje paparastoje "ne meno" lankau daile, dainavima, matematikos, lietuviu bei sporto burelius... Taip pat lankiau karatė, bet tam nebeliko laiko todėl mečiau, lankiau ir skraidymo pamokas...bet dėja tik viena karta teko skrist sklandytuvu nes kita diena nukrito netoli musu toks ir mama uždraudė man eit i tas pamokas ; DDD ;p Olivia - Dovilė ; D 507589 daug ašaru buvo XD ;p

Bus klausimu?? ; DD


Paskutinį kartą redagavo Olivia Rouz, Sk. 09 06, 2009 6:02 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Gabi
Antrakursis
Gabi


Pranešimų skaičius : 350
Taškai : 368
Reputacija : 0
Registracijos data : 2009-08-16
Galia : vandens valdymas

Olivia - Dovilė ; D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Olivia - Dovilė ; D   Olivia - Dovilė ; D I_icon_minitimePir. 08 17, 2009 10:38 pm

Tau gerai, kad jauna sule baiksi, o as tai senė xDDD

Grožė ir be galo draugiška chibi akytės
Atgal į viršų Go down
Olivia Rouz
Antrakursis
Olivia Rouz


Pranešimų skaičius : 260
Taškai : 280
Reputacija : 0
Registracijos data : 2009-08-16
Amžius : 30
Miestas : Palanga <3
Galia : Visiškas Vandens Valdymas

Olivia - Dovilė ; D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Olivia - Dovilė ; D   Olivia - Dovilė ; D I_icon_minitimePir. 08 17, 2009 10:48 pm

Kaip tik negerai!! į 11-12 jau galėčiau mašina važiuot kaip ir mano brolis o dabar ne..autiku XDD Koks pažeminimas Piktas XDD
Ačiūū saule ; D chibi akytės
Atgal į viršų Go down
Kende
Let's start a riot 1-kursė
Kende


Pranešimų skaičius : 582
Taškai : 603
Reputacija : 1
Registracijos data : 2009-08-17
Galia : Manipuliuoju ugnimi

Olivia - Dovilė ; D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Olivia - Dovilė ; D   Olivia - Dovilė ; D I_icon_minitimeAntr. 08 18, 2009 7:21 pm

jo,kokia jaunute baigsi:),nezinau tai gerai ar blogai:),turi ir pliusu ir minusu,manau.
Atgal į viršų Go down
Olivia Rouz
Antrakursis
Olivia Rouz


Pranešimų skaičius : 260
Taškai : 280
Reputacija : 0
Registracijos data : 2009-08-16
Amžius : 30
Miestas : Palanga <3
Galia : Visiškas Vandens Valdymas

Olivia - Dovilė ; D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Olivia - Dovilė ; D   Olivia - Dovilė ; D I_icon_minitimeŠt. 08 22, 2009 5:19 am

Jaunutė ; DD Geerai skamba ;p ; D šeip dėl šito nesuku sau plaučiu..net džiaugiuosi, daugiau laisvo laiko ; p ; DD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Olivia - Dovilė ; D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Olivia - Dovilė ; D   Olivia - Dovilė ; D I_icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Olivia - Dovilė ; D
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Olivia Rouz

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Magic school ^^ :: Diskusijos :: Aprašymai-
Pereiti į: